22.06.2026 21:21
Aleksander Karwowski
Radni kontrolują
Miejscy radni skontrolowali GOSiR. Chwalą nową dyrekcję, ale wskazują na duże zaszłości po poprzedniej
Na początku maja radni miejscy zasiadający w Komisji Rewizyjnej przyjrzeli się działalności Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Instytucja zarządzająca miejską infrastrukturą sportową od ponad pół roku ma całkowicie nową dyrekcję. Jak wynika ze słów radnych – nowa kadra zarządzająca musiała wziąć się mocno do pracy, bowiem zaległości po poprzednikach było sporo, czego dowodem są pilne remonty, inwestycje, zmiany wizerunkowe czy rozwiązywanie niejasnych umów na korzystanie z niektórych pomieszczeń.
Obecnie GOSiR-em kierują Artur Krysztofiak jako dyrektor oraz Tomasz Redzik jako jeg…






