02.02.2026 9:55
Informacja prasowa

ORLEN Superliga Kobiet
Gnieźnianki „odleciały” po przerwie. Enea MKS pewnie wygrała w Kaliszu
Enea MKS Gniezno nie dała szans gospodyniom z Kalisza i w meczu 17. serii ORLEN Superligi kobiet zwyciężyła w Arenie Kalisz 32:24. Kluczowa dla losów spotkania okazała się druga połowa, w której „Pszczoły” zdominowały wydarzenia na parkiecie. Bohaterką meczu została bramkarka gości Natalia Krupa-Chlebik.
Spotkanie w Arenie Kalisz rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami – od wyrównanej gry. Gospodynie z TAURON Ruchu Szczypiorno Kalisz, mimo że zamykają tabelę Superligi kobiet, postawiły się faworyzowanym Gnieźniankom. Po 10 minutach na tablicy widniał wynik 6:7, a kilka minut później było…







