Literacka Nagroda Wielkopolskich Czytelników w tym roku trafiła w ręce Mikołaja Grynberga za „Rok, w którym nie umarłem” oraz Katarzyny Wasilkowskiej za „Złodziejkę”. Po raz trzeci, wielkopolscy czytelnicy zrzeszeni w klubach książki działających przy wielkopolskich bibliotekach, wybrali najlepsze…
To była pierwsza edycja nagrody, którą współtworzą wielkopolscy czytelnicy. W ramach Wielkopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wyróżniono tych polskich autorów, których twórczość szczególnie upodobali sobie mieszkańcy naszego regionu.
Nie wiele jest regionów w Polsce, które w tak uroczysty…